Červen 2013

END!

29. června 2013 v 18:28
Ukončili jsme to. Smazala jsem ho ze svého života - bude chodit na jinou školu, nemám už jeho číslo, nemám jeho FB - neuvidíme se. Já odlétám za pár dní a nechci být smutná (i když jsem). Mám ho moc ráda, i když mi tolikrát ublížil. Včera jsme to řešili a on sám nechápe, proč jsem byla s ním. Ptal se, co na něm vidím. Ani jsem nedokázala odpovědět, protože opravdu NEVÍM - prostě má v sobě něco, co mě skutečně láká a čím mě umí ovládat. Ale už dost o něm... zakončím to tím, že ho mám moc ráda. I on mě, ale být spolu prostě nemůžeme. Pohybujeme se teď v jiném okruhu lidí a dost možná se dlouho neuvidíme, tak jsem klidná.

Vím, že se mi o něm teď bude opět dlouho zdát. Budu na něj neustále myslet, ale musím se s tím poprat. Jsem přece silná!

Rozhodla jsem se začít myslet více pozitivně - vím, že je to už několikátý pokus, ale já se nevzdávám! Věřím v to, že všechno dobře dopadne. A moc se těším na nové zkušenosti a poznatky z cizí země.

Toť asi vše... -> :-)

F*CK

11. června 2013 v 23:24
Božeee... za co?
Jsem totálně vydeptaná, 3 dny ležím doma s chřpkou. Ale jim! Proč? :-( Jsem jak koule.
Je mi hrozně. Potřebuju mezi lidi (ale na druhou stranu bych byla nejradši doma pod peřinou s tabulkou čokolády), WHY? Hrozné stavy! Jo! Ráno si musím zajet k doktorce pro prášky a pak do školy. Jo a odpoledne pilně studovat.

Srdíčko bolí snad ještě víc. On ani neví, jak mě deptá. Asi jsem se na to měla vybodnout. Stejně to při mém odjezdu (za 3. týdny - panebože to letí - za tři týdny už budu psát ze Švédska :-)) skončí.

Už ať je to za mnou! A já sedím v letadle s otevřenými vrátky do krásných prázdnin.

Vím, že na to jdu opravdu špatně. Měla bych tu vypisovat věci, z kterých mám radost. A tak. Prostě síla pozitivní energie. Já se k tomu dopracuju! Jen prostě ne teď.

ČAUKO.

UŽ NEŽERU!


Marathon Weekend

7. června 2013 v 22:44
s chemiií...

Ahoj ♥
Dnes se chci trochu rozepsat o svých plánech, třeba mi to i trochu pomůže (potřebuji si to v hlavě trochu urovnat :-))
Nejprve nějaké bližší plány - tento víkend držím hladovku - a to z důvodu, že jsem čuník docela za poslední dobu přejezená. Mé držení a následné porušování Dukanky. Mé věčné hladovění a následné přejídání,... mé absolutní nicnedělání ale i mé dření v posilce. Vždyť to znáte. Pořád dokola. Neponaučitelná.
Moc dobře vím, že ve Švédsku zhubnu a že až se vrátím domů budu se držet určitého healthy lifestyle, ale poněvadž jsem typ, co musí být hubený hned... máme tu hladovky. Chtěla bych nejíst tak nějak až do mého odjezdu (začátek července), protože vím, že se tam budu promenádovat v plavkách a tak (a tak). Tato víkendová hladovka je tu ale i z jiného důvodu - v neděli budu s přítelem a koupila jsem si nové prádýlko :-D (tak ať nemám špeka :-))

Po mém příjezdu ze Švédska bych chtěla odmaturovat (samozřejmě) a během maturitního ročníku pravidelně docházet do posilovny, abych si po maturitě mohla udělat kurz na fitness trenérku (nebo instruktora jumpingu,... cokoliv). Chci se naučit pořádně sportovat, správně jíst! Ale teď ne. Teď to nejde...

Chodím teď do solárka (nikdy jsem tam nechtěla chodit, ale kde je sluníčko?), mám krásnou manikúru, celkem pěkně udělané vlasy - ALE JSEM TLUSTÁ.

Největší prioritou je teď samozřejmě chemie. Daruji tomu celý víkend (na úkor spánku), v sobotu i v něděli jsem totiž v práci. Dnes spát už vůbec nepůjdu. Zakápla jsem odpoledne a asi by mi to mělo stačit (i když nestačí). Z práce bych se okolo té druhé mohla vrátit. Půjdu si hajnout a večer zase šprting.

A s přítelem tomu nechávám volný průběh. Občas jsem moc šťastná, ale často se trápím. Je to složité. Bohužel.
Hlavně když vím, že za měsíc bude zase konec... a dál? Těžko říct.

Why not?

6. června 2013 v 21:17
Tak jo. Myslela jsem si, že zvládnu udržet své chutě. Ať už jde o jídlo, o něj, o spánek,... Myslela jsem si, že se dokáži ovládnout. A ne. :-( Zklamání. Za chvíli se jdu projít a vyčistit hlavu - joo, potřebuji to jako sůl. Také potřebuji maximálně trojku z chemie a pořádnou dávku pochopení, které se mě teda opravdu nedostává.

Nejvíce ze všeho si přeji tu zkoušku v pondělí udělat. Jinak se mi to solidně prodraží (finance, ale i čas) :-(
Také bych chtěla být ve Šv. hubenější než jsem teď. No moc se mi to nedaří :-(

Snad bude líp.

Totally Unhappy

1. června 2013 v 21:50
Měsíc je dlouhá - dlouhá doba.
Musím říct, že jsem trochu zklamaná z jeho (♥) chování. Docela na mě dlabe (a to ne když je se mnou, ale když spolu nejsme - žádné zprávy, volání,...). Nejsem na to zvyklá. Teď máme oba hodně práce, je hnusné počasí a tak. Asi je to tím. Ale pokud se to během týdne nezlepší, jsem rozhodnutá se o tom zmínit. Navážno - nebudeš-li si mě všímat - KONEC.

Dneska jsem byla dlouho v práci a pak usnula. Teď musím až do rána dělat chemii. V duchu se modlím, že mi táta s bráchou dopřejí klid. Ten pondělní test je pro mě životně důležitý. Rozhodne o mých prázdninách a o tom, jestli se budu stresovat nebo ne. Je mi strašně smutno. Za měsíc už budu balit na své tříměsíční prázdniny. I když se táák těším. Je to prostě zvláštní - SMÍŠENÝ POCIT. Ale jsem celá natěšená, to ano ♥ Na broučka malého.