Prosinec 2009

Povánoční čas

29. prosince 2009 v 13:02
Povánoční čas je pro mne vždy utrpením, jsem vždy o 3 kila těžší a musím makat, což se mi nechce, komu by ano :-) Dostala jsem plno nádherných dárečků, a stejně největší radost opět z maličkostí jsem měla .. ... až bude více času ozvu se a všem přeji krásné prožití Nového roku, moc se neopijte - krásný vstup do roku 2010!

http://th09.deviantart.net/fs46/300W/f/2009/231/1/c/nails_by_BesideJustine.jpg

Are you ready for a good time ♥

19. prosince 2009 v 23:29
Za prvé - děkuji ejsákům, za tuto krásnou písničku (AC blesk DC - Are you ready - The razor´s edge), opravdu jsem na ní teď citově upoutaná.

Citově spjatá jsem také se seriálem "Sex ve městě" -> z nevinného sledování se stala závislost, kterou snad nikdy neodbourám... Je to tu - jsem závislá na sexu (tomu seriálu samozřejmě), na Přátelích (i na přátelích) a na Červenýmu traktoru :-)

http://th05.deviantart.net/fs8/300W/i/2005/339/2/c/Sex_and_the_City____v__I_by_st3to.jpg


Speciální zprávička pro mojí milovanou Ivetku, které bych chtěla věnovat tento článek, ikdyž to zní, jako bych věnovala písničku ze SuperStar, ale bohužel, nejsem Šmajda, dokonce ani Chodúr. Takže jedinou mediální zprávu, kterou mohu podat do celého světa, je zřejmě toto. Takže SVĚTE DIV SE - ČLÁNEK PRO IVET!

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ I V E T C E ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Co dnes? Nic zvláštního! Co celý týden? Nic zvláštního! Nakupuji dárky, lítám po venku s klukama (za klukama) nebo taky s klukama za klukama - před klukama za klukama, nikdo nesmí stát!
Oh my ... BOY!

-> celý článek je na nic, pro nic, za nic a je NIC

Ivetku mám ráda a budu vždycky, i přes svou věčnou agonii, který mě bude doprovázet už po zbytek života (to tak bývá, žé?) ji zbožňuji, ona to ví a jeden pitomě pitomý článek stejně mnoho neřekne, ale Ona to ví, Ona je skvělá, Ona je úžesná! ♥

A asi se zblázní, že ten článek píšu už přes dlouhou dobu, 4 minuty utekly a něco mi píše na ICQ, tak to jdu číst...

Chřipkové prázdniny

12. prosince 2009 v 12:59
Čauec Bobánci!
Mám se skvěle, úžasně, výborně ... ách ... máme "chřipkáče", tancovat budeme chodit ráno od 9 do 11,30 (či tak nějak) V úterý jdu k zubařce -> OMG, štěstí, že tadle je tak milá a hodná a říká mi Tery! Jdu nakupovat, zatím *BYE*


http://th01.deviantart.net/fs51/300W/i/2009/298/f/7/Dolce_and_Gabbana_light_blue_by_noreanleon.jpgKáva ze školního automatu

10. prosince 2009 v 17:18
Pěkný, ikdyž strašně ubrečený a šedivý den přeji všem!
Jen taková ochutnávka z předchozích dní. :-)

N I C M O C

Ve škole - vyzkoušet jsem se nenechala. Nemám odvahu. Ale zítra se nechám na zemák (snad určitě). Dnes mě čeká ještě plno tvrdé práce, uklidňující je ten fakt, že je zítra pátek. V sobotu zřejmě zajdu nakupovat, mám 1 ooo Kč na útratu :-) Jůůůva, to bude. Musím koupit ještě hromadu dárečků a asi si koupím tu krásnou kabelku.

Hééh, jdu se učit zeměpis, literárku, dějepis, biologii a dodělat MATIKU a ČEŠTINU!

Zdar všem školním automatům!

Ještě že mám ty své kamarády (hlavně Terezku :-*)

Nestíhačka

6. prosince 2009 v 11:37
Zdravím všechny po delší (nejdelší a ještě delší) době'
Mám vás ráda, protože sem nechodíte :-)

Včera jsem jela do Brna (HOD) za svou Sabčou, užily jsme si vše naprosto maximálně ... Od robota až po vyníkající smažák ... těším se zase někdy! Mám ráda cestování v neznámém městě - zjistila jsem, že orientační nesmysl jsem včera nevlastnila a trefila na místo bez menšího zpochybnění.

http://th07.deviantart.net/fs26/300W/i/2008/042/5/f/Brno_skaters_by_Hare77.jpg
  zdroj

Za chvilku vaklím na trénink, a jsem tu ještě v pyžamu, takže jdu si něco províst, ať vypadám k světu.

Chvěju se touhou po škole (a po zkoušení z chemie a fyziky!), což mě zítra nemine.

Maňána bobci!